Darkthrone

 

Darkthrone
Хоча "Darkthrone" проголосили, що вони грають правильний норвезький блек-метал, починали вони все-таки з дезу. Сформована в 1987-у, банда наступного року зробила пару студійних демозаписів, "Land of frost" і "А new dimension". У 1989-у на світ з'явилися ще дві демки, "Thulcandra" і "Cromlech", причому остання була записана вживу. Записи потрапили на англійський лейбл "Peaceville records", і в 1991-у "Darkthrone" уклали контракт з йоркширцями. У тому ж році суворі норвежці під керівництвом продюсера Томаса Ськогсберга створили свій перший альбом, "Soulside journey".

Після цього хлопці конкретно зайнялися блеком, причому наставив їх на шлях істинний легендарний Евронімус. Зміна стилю викликала і зміну антуражу, зокрема музиканти поміняли свої імена і прізвища на прізвиська.

Так, Тед Скьеллум (гітара, вокал) став Ноктюрно Культо, Івар Енгар (гітара) - Зефірусом, Гилве Нагелл (ударні) - Фенріцем. До речі, в команді був ще басист Даг Нільсон, але блековий напрям його не дуже надихав, і він пішов після запису другого альбому. Нового чотирьохструнщика шукати не стали, а просто Скьеллум узяв дані функції на себе. Щоб нагнати більше похмурості "Darkthrone" відмовилися від будь-яких інтерв'ю, і присягнулися більше ніколи не виступати живцем. У 1993-у група випустила альбом "Under А Funeral Moon", за дивним збігом обставин передуючий серії підпалів церков.

Наступного року Фенріц зайнявся проектом "Isengard", записавши з ним диск "Vinterskugge". Проте свою основну команду барабанщик не залишив, і в тому ж році "Darkthrone" підготували четвертий альбом.

"Transilvanian Hunger" багато торговців відмовлялися брати в дистрибуцію, посилаючись на те, що в ньому нібито міститься пропаганда фашизму. Керівництву "Peaceville" такий оборот справи довівся не до душі, і воно відмовилося від подальшої співпраці з групою. Дарктроновців цей факт, схоже, не дуже засмутив, і вони перебралися під дах "Moonfog", яким завідував Сатир з "Satyricon". На цьому лейблі "Darkthrone" дебютували з альбомом "Panzerfaust". Після виходу "Total death" колектив нарешті сподобився видати на суд слухачів збірку своїх ранніх речей з дезових часів, що планувалася до видання ще в 1991 році.

Щорічний випуск свіжих альбомів групи налагодився з 1999 року. До речі, музиканти "Darkthrone" (а особливо Фенріц) встигали відволікатися на сторонніє проекти, і в блекушному середовищі їх дуже поважали. Підтвердженням цього факту став випуск трибюту "Darkthrone holy darkthrone", в записі якої взяли участь такі колективи як "Immortal", "Satyricon" і "Emperor".


Создан 03 июн 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником