Історія Opera IX

 

Історія Opera IX
"Opera IX" була заснована похмурим італійським хлопцем по прізвиську Оссіан. Пройшло цілих два роки, поки на світ не з'явилася перша демка, "Gothik".

Весь цей час постійно розв'язувалася проблема з кадрами, і нарешті склад стабілізувався і виглядав таким чином:

Кадаверія (вокал)

Оссіан (гітара)

Влад (бас)

Флегіас (ударні).

Саунд також змінився і замість первинного "окультного" металу став атмосферною сумішшю думу, дезу і блеку. Завдяки другій демці, що з'явилася в 1992 році, банда здобула широку популярність в кругах металевого андеграунду, а лейбл "Wimp records" запропонував контракт на випуск міньона.

За перші два місяці продажів розійшлося 500 екземплярів. Щоб влаштувати собі промоушен, навздогін "Opera IX" випустили відеострічку "The triumph of the Death" з двома кліпами. В кінці 1993 року в команді з'явився клавішник з "класичним" минулим.

Сайлент Бард привніс в саунд групи помітну кількість "атмосфери", що знайшло віддзеркалення на першому альбомі. "The call of the wood", що вийшов в 1995 році на лейблі "Miscarriage records", він містив п'ять треків загальною тривалістю 60 хвилин, занурюючі слухача в темні емоції. Після цього альбому Бард розлучився з колективом, а на його місці зявився більш "традиційний" клавішник Тріскент. Разом з ним "Opera IX" прийняли участь у виданні двох компіляцій - "Awakening" американського лейбла "Dwell" і "А call to Irons" - трибьюта "Iron maiden". У квітні 1998-го на прилавках магазинів з'явився другий альбом "Опери", "Sacro Culto", за випуск якого узявся бельгійський лейбл "Shiver records".

Шість довжелезних треків з цього диска звучали більш епічно і більш блеково, ніж на попередніх релізах. До речі, за клавішні тепер відповідав Лунаріс, що замістив Тріскента. Пластинку супроводжував відеокліп "Fronds of the Ancient Walnut".

До 2000 року музиканти в черговий раз змінили лейбл, підписавшися тепер до "Avantgardemusic". У січні команда відправилася в шведську "Undergrund studios", де приступили до створення третього альбому із назвою "The black opera, simphoniae misteriorum in laude tenebrarum". В результаті на світ з'явилася концептуальна пластинка, що представляла атмосферно-епічний блек-метал. Завдяки належному промоушену диск розійшовся тиражем 18000 екземплярів. Наступного року "Avantgardemusic" перевидав "The call of the wood" з двома бонусними треками, "Rimes about dying stones" і "Born in the grave". Здавалося, що справи у "Opera IX" йдуть успішно, як раптом про свій відхід заявили Кадаверія і Флегіас. Незгодні з музичним напрямом групи, вони організували новий проект, "Cadaveria".

У "Оперу" ж на місце вокаліста був прийнятий Мадрас, а сидіння ударника зайняв Тараніс. З новими силами, об'єднані загальною ідеєю, музиканти в січні 2002 року засіли в "Damage inc studios", щоб явити світу своє чергове творіння, альбом "Maleventum", який вийшов агресивнішим, ніж попередні релізи.


Создан 09 июн 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником