Історія Rotting Christ

 
 

Історія Rotting Christ
Помітивши бурхливий розвиток стилю блек-метал в Скандинавії брати Толіс, Сакіс (вокал, гітара) і Теміс (ударні) вирішили грати подібну музику в рідних Афінах. У 1987 році вони заснували проект "Rotting Christ", в який також ввійшли другий гітарист Костас і басистий Андреас. Першою спробою студійної роботи музикантів став спліт-сингл з командою "Sound pollution". У 1989-у вийшло демо "Satanas Tedeum", завдяки якому хлопцям вдалося укласти контракт з норвезькою фірмою "Deathliker Silence". Правда, далі справа не пішла, оскільки голова лейбла Еуронімус незабаром був убитий. До 1991- го року музикантам вдалося знайти фінанси на випуск свого першого міні-альбому "Passage to Arcturo".

Завдяки цьому релізу "Rotting Christ" нарешті одержали визнання у себе в Греції, крім того, група одержала пропозицію від французького лейблу "Osmose Productions". Приблизно в цей же час склад банди доповнив клавішник Джордж.

З його допомогою був записаний альбом "Thy Mighty Contract", дуже добре сприйнятий критиками і слухачами. Щоб закріпити популярність команда відправилася в європейське турне "Fuck Christ" в компанії з "Blasphemy" і "Immortal". Після повернення з гастролей хлопці вмудрилися посваритись з "Osmose Productions", розірвавши з ними контракт і підписавшися вже до рідного грецького лейблу "Unisound". На "Non Servam", випущеному цією фірмою, як і на попередньому альбомі відчувався значний вплив таких колективів як "Venom" і "Celtic frost". На хвилі популярності, що зростає, демо "Satanas Tedeum" було перевидане на вінілі, а "Rotting Christ" відправилися на мексиканські гастролі.

У 1996 році група уклала контракт з німецьким впливовим лейблом "Century media". Результатом нової співпраці стала більш атмосферна платівка "Triarchy Of The Lost Lovers". Продюсирував альбом екс-гітарист "Holy moses" Енді Классен, а видання містило у вигляді бонуса три кавера на "Kreator".

Наступний реліз вийшов більш меланхолійним і цілком підпадав під категорію "дарк метал". Сесії проходили під керівництвом клавішника "Samael" Ксі, а на треку "Among Two Storms" гостює фронтмен "Moonspell" Фернандо Рібейро. У 1997 році "Century Media" перевидала альбом "Thy Mighty Contract" і два ранні сингли, "Visions Of The Dead Lover" і "The Mystical Meeting". Тим часом "Rotting Christ" з великим успіхом гастролювали в Європі, Західній Азії і Південній Америці. У 1999-у на світ з'явився ще один "дарковий", з домішкою готики альбом "Sleep Of The Angels". У його підтримку група провела глобальне турне, що включало виступи в Мексиці і США.

А наступного року музиканти вирішили, що пора зав'язувати з попсовістю, і видали на гора злу екстремальну пластинку під назвою "Khronos". Тенденція повернення до свого блекового коріння збереглася і на релізі 2002 року "Genesis", який знов продюсирував Енді Классен.


Создан 09 июн 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником