Інтервю з Легіоном і Mopганом (Marduk)

 

Інтервю з Легіоном і Mopганом (Marduk)
Шведський субдивізіон швидкого реагування обрушив на нас новий залп шквального вогню - MARDUK знову на стежці війни з 4-им альбомом Heaven shall burn ... when we're gathered! Небеса згорять, коли ми зберемося разом... Віруючі жителі планети Земля повинні приготуватися до краху... Шведські борці за (не) праву справу, Морган (гит.) і Легіон (вок.), вони ж - новоявлені палії небес, в своїх відповідях як завжди гранично прямолінійні і до розчулення агресивні. Читайте!

Назва нового альбому навіває асоціації з творчістю шведської гордості N1, BATHORY...
Вплив BATHORY безумовно присутній. Я думаю, що що кожен чув Blood Fire Death, проведе такі паралелі. Та все ж, вибираючи назву для альбому, ми не мали на увазі сьогоднішнього BATHORY. Наш вибір - дань пошани середньовічної Елізабет Баторі, пісня минулому і забутому...
Широко відомий інцидент оголошення бойкоту групі MARDUK всіма мажорними мережами розповсюджувачів в Німеччині через чудову (!!! - ред.) обкладинку CD Fuck Me Jesus. І не тільки в Німеччині... Як це позначилося на справах групи і лейбла?
Цей бойкот і проблеми з цензурою дратують і позначаються на дистрибюшені наших альбомів. Їх не купиш в музичних магазинах, але фени спокійнісінько можуть замовити їх поштою! Отже хай клерикалізм скаженіє - з них трапиться...
Ви маєте які-небудь музичні амбіції? Чи досить для вас бути поважаною блэк-капеллою або...?
Ми завжди прагнемо завдати удару помогутніше. Спустошення... все глибше в ненависть і хаос... Ми переживаємо почуття «глибокого задоволення » досягнутим групою. Але ніщо не буває настільки Велике, щоб не стати ще величніше!
MARDUK є частиною шведської блек-сцени?
Так, частиною еліти блек-метал, яка разом з нашими кращими скандинавськими братами по зброї продовжує тріумфальний (анти)хрестовий похід проти хєрстіанства.
Що означає у вашому розумінні слово Marduk, слово, що уживалося в Necronomicon?
У шумерській міфології Marduk ототожнюється з богом світла і чесноти. Якщо спроектувати шумерські міфи на християнські історії, що дуже складне, то Мардук відповідає Єгові. Але ми помістили перевернений хрест і три шестірки в наш логотип, щоб продемонструвати світу сили зла, приховані у ВСЬОМУ. Щось подібне до вовка в овечій шкурі. Наше тлумачення має на увазі богохульство, приховане і явне одночасно.
А що ти вкладаєш в термін «black metal»?
Black metal - це чиса і найнесвятіша музична форма руйнування, яка несе біль і жах в серця християн.
Чим є сатанізм у вашій групі? Іміджем або способом життя?
Для нас це не імідж, це дуже персональне для кожного з нас. Краще сказати, що блек-метал є нашою суттю і нашим стилем життя. І це для нас значить все!
MARDUK не боїться комерційного успіху, який став долею, наприклад, MORBID ANGEL?
Я не бачу нічого поганого в тому, щоб стати такими ж великими як вони. Ми не граємо за гроші, але не маємо нічого проти, щоб їх заробляти. Тільки дурні хардкорові свині вбачають в цьому проблему. Я не бачу причини, щоб обзивати MORBID ANGEL комерційною групою. Вони не відійшли від того, що робили із самого початку. Доказом є CD Domination, де музика більш брутальна, чим коли-небудь раніше.
Що-небудь фінальне?
Шануйте Темряву, сприймайте її серйозно, а не як гру або скороминущу моду...


Создан 10 июн 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником