Lamia Culta

 

Lamia Culta




Lamia Culta утворилась у 2003 р.Спочатку проект мав назву "Гра в бісер" і такий склад:
Круп`як Юрій - гітара, вокал
Кащин Віталій - барабани
Лобзін Максим - гітара
Жорін Михайло - бас
Люди зібрались з різними музичними смаками ,поглядами і з одніею ціллю грати щось важке.Дуже скоро виявилося, що у кожного було своє розуміння важкого.Першим пішов Максим (Полинове Поле),його замінив Олександр "Yor" Гарасимович,знаменитий тим, що струни на своїй гітарі перетягнув на ліву руку.На той час група остаточно визначилася зі стилем, обравши black metal і ім`я Lamia Culta ( в перекладі Культ відьм,та має ще кілька таємних значень).У створенні музики приймав участь весь колектив; ідея, атмосфера та імідж сформувалися під впливом Fosco Culto (клавіши).Через суттєві ідейні суперечки змушений був піти вокаліст-гітарист Юрій,який успішно продовжив свою кар`єру гітариста групи Ambivalence.Разом з ним залишив Lamia Culta басіст Міша(Ruina).Розвиток групи призупинився.Велися пошуки не просто музикантів,а особистостей,що відчували і поділяли дух black metal.Забігаючи вперед,слід сказати,що такі мрії рідко,але збуваються.
Новим вокалістом Lamia Сulta став Роман Unholy Шиманський.На басу були сесійники Валера Valer і Діма Demon(no comments),гітара Філяк Сергій (Тіні забутих предків, Ruina та ін.),який ,відігравши кілька концертів, вибув разом з драммером Віталієм (тепер драммером проектів Тіні забутих предків та Ruina).Lamia Culta була на грані розпаду,деякі пророкували їй скорий кінець...
Результатом роботи колишнього складу з сесійниками були запис кількох демо та участь у невдалій блек-компіляції Carpathian might.(Доїбались,бля буду!!!)
Невдовзі знайшовся інший драммер Михайло Arian Дудич,а Unholy сам взявся за бас.Відповідно,сформувався склад:
Unholy вокал,бас
Yor гітара
Arian барабани
Fosco Сulto клавіші.
На початку 2007р. склад знову змінився.
Концерт у Івано-Франківську відіграли з сесійним басистом. Допоміг Віталік Ла Вей.
А після концерту сформувався такий склад:
Fosco Culta - вокал, клавішні
Yor гітара (Molphar, Драмер ВІА "Дзвіночок")
Riann (Arian) - барабани (Nothing But Fear)
Helg - бас (Molphar)
Повне порозуміння. Музика розвивається у незмінному напрямку. Лірика з відображенням реального оккультного життя, не пов'язаного з політикою.
Відійшовши від загальної львівської блек-тусовки, гурт живе, прогресує спокійно і відокремлено.


Создан 22 июн 2007



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником