Molphar (Укр)

 
 

Molphar (Укр)
Весною 1996 року в Мирослава Крупея (Morthal) та його друзів народилася ідея створення метал-групи. Таким чином був заснований концепт і перший склад майбутньої групи, котрий мав наступний вигляд: Олексій Антипович (Pohmurij) – вокал, Мирослав Крупей (Morthal) - гітара, Андрій Петрусь (згодом заснував групу Sunrise) – гітара, Мирослав Зубрицький – бас-гітара, Юрій Гудима (Losth) (пізніше грав в Den Of Winter) – ударні.

Своє фактичне існування група почала 10 травня 1996 року. Цього дня двоє її членів - Андрій Петрусь і Morthal вперше зібралися і розпочали роботу над композицією „The Dead”. В цей час стилем, який обрала група був doom-metal, котрий був навіяний впливом таких груп як Paradise Lost, Anathema, My Dying Bride та іншими. Перші місяці молода група відчувала гостру проблему пов’язану з відсутністю потрібних музичних інструментів, апаратури і непевністю з приміщенням для занять музикою. Але дякуючи Євгену Щепану та Олегу Ковалю ці проблеми були вирішені. Невдовзі група змушена була розпрощатись з Андрієм Петрусем (він був призваний на два роки до лав українського війська). На його місце був взятий новий гітарист Ігор Охріменко, а також до групи прийшли Олена Крупей – клавішні, жіночий вокал та Мирослав Рубіновський - скрипка. В цей час групою були написані композиції „The Dead”, „Воrn to Die”, а також зроблені кілька каверів відомих дум-метал груп.

В кінці 1996 року група вирішила змінити стиль на Black-metal, що знайшло відображення в композиціях “Kimmeria” і „Recompence”. Через зміну стилю групу покинули двоє її членів - Олексій Антипович та Ігор Охріменко. Нарешті група отримала свою назву Molphar (дякуючи Мирославу Зубрицькому). В цей час захоплення групами Cradle of Filth, Dimmu Borgir, Emperor і іншими здійснило сильний вплив на творчість групи. Це відобразилось на подальшій творчості групи - „Мoonlight Princess”, „Зрада”. Протягом 1997-1998 років в групі грало декілька соло гітаристів - Макс (Sunrise), Андрій Жолоб (Liturgy for Nospheratum), але жоден з них з різних причин так і не залишився в групі.

В березні 1998 року один з засновників групи – Мирослав Зубрицький через проблеми з рукою був змушений залишити заняття музикою і залишив групу. На його місце прийшов новий басист Юліан Мицик (St. Julius) (нині - Capitollium, Kroda, Dragobrath, Ruina, Leadhaze, ex-Liturgy For Nospheratum, ex-Apostate), котрий був в складі групи до осені 1998 року. В вересні 1998 року до складу групи долучився новий басист Микола Білозор (Pagan Land, нині - White). Протягом періоду з осені 1998 року по осінь 1999 року група активно продовжила свою діяльність. В цей час були написані більшість композицій першого альбому „Karpathia”, а також група почала своє сценічне життя (декілька концертів у Львові і Івано-Франківську). В травні 1999 року склад Molphar поповнився вокалістом (до того обов'язки вокаліста та гітариста суміщав Morthal). Ним став Павло Ковальський (Berzerker). Влітку 1999 року Molphar залишив Микола Білозор. Восени цього ж таки 1999 року знаходячись на межі розпаду, група отримала новий поштовх - до неї повернувся колишній басист St. Julius і прийшов новий соло гітарист Олександр Вязніков (Lugat). Але проблеми з апаратурою і конфлікти в колективі зробили свою справу. На початку 2000 року група розпалася. Останнє, що вдалося зробити на цьому етапі - це записати (в основному зусиллями Losth'a), але так і не видати перший альбом "Karpathia".

Новітня історія групи розпочалася в жовтні 2004 року, коли Morthal, Berzerker та Lugat розпочали відновлення групи. В січні 2005 року було відкрито нову власну базу для репетицій. Зимою 2005 року в групу було запрошено її колишнього басиста Микола Білозор, а весною до групи долучився новий ударник Віталій Кащин (нині - Ruina, Тіні Забутих Предків). Протягом 2005-2006 років було створено нові композиції, котрі увійшли до другого альбому „Lake of Fire” та записала сингл "... To Fly The Nightshade Wings...", титульна пісня якого присутня на збірнику "Karpathian Might, vol.1". На даний момент до складу групи прийшли нові музиканти – бас-гітарист Андрій , якій змінив Миколу Білозора та Yor (ударні), відомий своєю участю в Lamia Culta (як гітарист) та Дзвіночках.

На даний момент група розпочинає роботу над новим, третім альбому, робоча назва якого "Vengeance". Вже створено дві композиції - титульна та "Wild Hunt"


Создан 04 июл 2007  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
--- 18 июл 2013 ответить
http://www.youtube.com/watch?v=6nscanco05w Тізер до кліпу MOLPHAR
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником