"Сушений Кальмар"

 
 

"Сушений Кальмар"

Літературний вечір який відбувся 15.07.0715 липня в неділю, відбувся 2 літературний вечір під гучною назвою «Сушений Кальмар», головним організатором якого був Порохнявий Микола Миколайович. Дійство було заплановано провести на Кайзервальді, домовились приходити під Ляльку на 4 годину.
Першими прийшли Причастя(тобто я), Атеос і Андрій, а десь за пів години зявився Микола, який дарма не чекав поки збереться народ, а побіг в магазин по пиво і кальмари. Незабаром зявився Пальоний, Якубович Вова і CJ. Народ почав помалу підтягуватись, мною були помічені такі особистості як Альберт(ака George Fisher) Насос, Пох..й, Тарас, Валькірія, Ілья, Олексій і декілька невідомих мені дівчат.
На Кайзер ми вирушили без Пальоного, СіДжея і Вови, які побігли по гітару, магнітофон і батарейки. Ну факт того шо десь так година 6 ми всі вже були на місці, (але не на Кайзері, а десь на Високому Замку). Почали з гімну «Сушений Кальмар» (мегареспект СіДжею і MJ Серпу за супер техно/грайнд/нойз/психоделік курва мікс). Всі дуже прониклись глибоким змістом гімну, а Альберт навіть поклав одну руку на серце, а в другій міцно тримав пачку кальмарів. Гімн всі перенесли благополучно,без ушкоджень психіки і були готові слухати чи читати творчість.
Почали вечір з Якубовича Вови, великого знавця збочень та патологій. Його повісті про грузіна Вано, участкового Петренка і стадо геїв, про поєдинок Сратора з зайцем Членистоногим всіх вбили на повал. Я так ше ніколи не сміявся, та і всі інші вмирали зі сміху. Навіть Альберт попробував вголос почитати творчість Володимира, але шоб бути гарним оратором мало канібалівського гроулу. Вова набагато більше всім сподобався. Такого веселого маразму як творчість Вови я ніколи не чув.
Другим виступив Порхнявий Микола Миколайович який і організував Кальмар. Микола почав читати. По виразах обличь стає зрозуміло шо Миколу майже ніхто не розуміє. Дуже своєрідна і дуже абстрактна творчість, чимось нагадує «Оду порту Гоа» з «Культу» Любка Дереша. Я напевно до такого ше не доріс. Коли Микола почав читати свої вірші по німецькому я взагалі офігів. Читав дуже емоційно, відразу видно шо він не новачок в поезії. Не всім дано таке писати і не всім дано таке зрозуміти. Микола однозначно рулить!
Третім на прохання Миколи вийшов сам Атеос (Бойко Роман), мій хороший друг і майже сусід. З перших слів всі уважно почали слухати Атеоса. Всі сприймають його поезію дуже серйозно, тільки Альберт не слухає а бавиться з гітарою.(Альберт Атеоса недолюблює, Атеос весь час гонить з Альберта). На моє замовлення Атеос прочитав вірш «Занесення Бога до Червоної книги»(один з моїх улюблених). Пальоний каже: «Тру Блек!!!» я згідний, однозначно тру!!! Потім була ше його проза «Отрута повільної дії» яка також пішла на ура. Атеос думав закруглятись, але не вийшло, кличуть на біс…Прийшлось йому читати ше одну поезію «Диригування для хору мертвяків», знову на моє замовлення. Тут почався перформенс: Атеос читає, Вова бавиться в диригента для хору мертвяків. Виступ Атеоса пройшов просто супер, але він трохи зашкодував віршів, напевно вирішив на наступний Кальмар притримати.
Далі продовжив Олексій. Класична, стандартна поезія. Таке не по мені, але народ сприймав добре. Прочитав декілька віршів на російські мові(ну то вам не німецька, але все одно…). Найсерйозніший вірш був «Богині Рафаель» масштабний вірш. Пальоний казав шо тру. І Микола тоже зацінив. Я бачу шо тільки мені і Атеосу не дуже цікаво. Потім Олексій читав прозу. І знов не сподобалось тільки мені(не люблю я класики…). Потім Олексій зрозумів шо всі його вже наслухались, і пафосно пішов додому(сказав шо треба собаку вигулювати).
Ура!!!!Вова продовжує читати свої «Аморальні байки»!!!
Бляха то серйозно треба неабияк збочений розум шоб таке придумати. Інтерпретація Дедала та Ікара то просто труба! Всього я вже точно не згадаю але полюбому порвало всіх. Кондуктор Вазелін бляха-муха…. Вові Якубовичу ше раз респект!
На завершення Пальоний прочитав «Про євреїв» які забарикадувались в синагозі і погрожувал скинути на Соснівку величезну мацу. Пальоний Рулить!
Ось і всьо вроді. Якшо враховувати шо Кальмар проводиться вдруге, то вечір як на мене був просто супер. Тільки думка Миколи трохи відрізняється від моєї, він трохи образився шо його ніхто не розуміє. На наступний раз прийдеться його добре просити шоб він прочитав «Реінкарнацію себе» чи іншу поезію, бо дуже грозився шо не буде на наступних Кальмарах читати.Ну я правда не згадав багато різних деталей, таких як брак цигарок, достаток пива, прослуховування Immortal, Death, Judas Priest в перерві між прочитанням віршів, не згадав як Андрій на гітарі «Гурівку» заграв. Як Альберт робив на свій телефон фотки учасників і ше багато інших моментів. Не судіть строго. То моя перша стаття. Обговорюєм статтю і взагалі Кальмар на форумі.


Создан 16 июл 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником